Casita De La Montana Villa
| Gratis Wi-Fi Gratis Wi-Fi i rummet | Gratis parkering | Aktiviteter Vindsurfing Fiske Kanotpaddling Vandring |
| Barnvänligt Barnsängar | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Casita De La Montana Villa San Martín de los Andes med 1 sovrum ligger inom 4 km från Centro Civico.
Gästerna kan besöka La Pastera Museo del Che, som ligger ungefär 10 minuters bilresa från den här villan med 1 badrum, eller kolla in Parque Nacional Lanín, som ligger ungefär 15 minuters bilresa bort. Denna villa ligger inom 4,1 km från Iglesia San José.
Gästerna erbjuds utsikt över bergen. Det finns också badlakan och handdukar för gästernas komfort.
San Martin DeLos Andes flygplats kan nås på 27 minuter med bil.
- Lokala sevärdheter
- Canopy San Martin de los Andes2408 km
- Los Cipreses3189 km
- Museo Casa Koessler3810 km
- Iglesia San José4090 km
- Anses4117 km
- Patalibro4248 km
- La Pastera Museo del Che3854 km
- Flygplatser
- San Martin DeLos Andes Flygplats23 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Gratis parkering
- Inga husdjur
- Säkerhet
- Valutaväxling
- Brandsläckare
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Vindsurfing
- Kanotpaddling
- Vandring
- Fiske
Service
- Flygplatstransfer (mot avgift)
- Utflykts-/biljettservice
På rummet
- Gratis Wi-Fi i rummet
- Uppvärmning
- Sittgrupp
- Uteplats
- LCD-TV
- Barnsängar
- Parkettgolv
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Casita De La Montana Villa?
Ja, Casita De La Montana Villa tillhandahåller Wi-Fi i rummen. - ❓
Finns det ett kök på Casita De La Montana Villa?
Ett komplett kök finns på Casita De La Montana Villa. - ❓
Tillåter Casita De La Montana Villa husdjur?
Casita De La Montana Villa tillåter inte husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Casita De La Montana Villa?
Utsikten över bergen erbjuds till gästerna på Casita De La Montana Villa. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i alpstugan?
I alpstugan kan du utforska San Martín de los Andess viktigaste landmärken, inklusive Centro Civico (4 km), Parque Nacional Lanín (5 km) och La Pastera Museo del Che, som finns inom 10 minuters bilresa.